آزمون آنلایناخباربازار کارزبان ارشدکارنامه

CMHC قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ همه کانادایی ها را خانه دار کند

CMHC قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ همه کانادایی ها را خانه دار کند


سازمان مسکن فدرال امیدوار است تا سال ۲۰۳۰ هر کانادایی امکان خرید یک خانه مقرون به صرفه را داشته باشد و یک برنامه آزمایشی برای محقق شدن این هدف ترتیب داده است.

مدیر سازمان مسکن و اعطای تسهیلات در کانادا (CMHC) می گوید در راستای اجرای این طرح ما نیازمند حمایت های دولتی و فعالان بخش اقتصادی می باشیم.

Evan Siddall می افزاید:”ما معتقدیم که هر کسی در کانادا سزاوار داشتن خانه ای است که بتواند هزینه های آن را پرداخت کند و متناسب با نیازهای خانوار باشد. داشتن خانه به کانادایی ها کمک می کند سرکارشان باقی بمانند، به خدمات سلامت دسترسی داشته باشند، پس انداز کنند و در مدرسه و جامعه عملکرد بهتری داشته باشند. ما همچنین بر این باوریم که اکنون در بهترین وضعیت برای تحقق این هدف قرار داریم.”

حدود ۱٫۶ میلیون خانوار کانادایی به عنوان نیازمند مسکن در نظر گرفته می شوند، به این معنی که بسیاری از مردم در مکان هایی زندگی می کنند که یا بسیار گران قیمت می باشند و یا اینکه واقعا برای آنها مناسب نیستند.

این برنامه می گوید رسیدن به اهداف مستلزم حذف موانع مسکن براساس جنسیت، نژاد، گرایش جنسی و هویت جنسیتی است.

در حالی که این برنامه اغلب مورد استقبال گرمی از طرف مبارزان بی خانمانی و طرفداران مسکن قرار گرفته است، ولی نگرانی هایی نیز وجود دارد چرا که ۱۰۰ هزار واحد مسکونی جدیدی که در طول ۱۰ سال ساخته می شوند برای رسیدن به هدف سال ۲۰۳۰ و یا کمک به کسانی که بیشترین نیاز را دارند کافی نخواهند بود.

Tim Richter، رئیس اتحادیه مبارزه با بی خانمانی در کانادا، گفت:”من فکر می کنم که یکی از ضعف های موجود در این طرز تفکر، تلاش برای انجام کارهای بسیار زیاد برای جمع کثیری از مردم با در اختیار داشتن منابع بسیار محدود است.”

در طول سال آینده، آژانس مسکن فدرال قصد دارد تا حدود ۲٫۴ بیلیون دلار وام و بودجه را به عنوان بخشی از استراتژی ایجاد ۸،۳۰۰ واحد مسکونی شامل ۳،۸۰۰ واحد اجاره ای و تعمیر ۱۵ هزار واحد دیگر تامین نماید.

همچنین امیدوار است که در طی سه سال حداقل ۱۰۰ میلیون دلار برای ارائه مدل های جدید مسکن مقرون به صرفه از طریق انجام سه آزمایش در مقیاس بزرگ منطقه ای و ملی اختصاص دهد.

دقیقا مشخص نیست که صرف این پول چه نتیجه ای خواهد داشت، اما لیبرال ها تمایل خود را برای یافتن راه های جدید جهت تامین بودجه و ارائه مسکن مقرون به صرفه به عنوان بخشی از برنامه کاهش بی خانمانی در سراسر کشور نشان داده اند.

Siddall گفت که ارائه مسکن مقرون به صرفه تضمینی بر وجود کانادایی امن تر و قوی تر با رشد اقتصادی و سلامت فرهنگی می باشد. او افزود که آنها طی برنامه ملی ۴۰ بیلیون دلاری ده ساله ای که از نوامبر ۲۰۱۷ آغاز شده، قصد دارند امکان خرید مسکن برای افراد مختلف را فراهم کنند.

او گفت:”فراهم کردن مسکن مناسب برای همه کانادایی ها کاری سخت است و دولت به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد. ما باید از موسسات غیرانتفاعی و شرکت های فعال در این حوزه بخواهیم تا با دولت های استانی و خیرین همکاری نمایند تا این هدف محق شود.”

 

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟Source link

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.