آزمون آنلایناخباربازار کارزبان ارشدکارنامه

سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی
سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

المپیادهای علمی دانش آموزی در واقع مسابقات علمی هستند که با هدف رشد علمی و آشنایی دانش آموزان با علوم روز جهان برگزار می شود. المپیادهای علمی که رقابتی سخت برای دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم محسوب می شود ، دارای چندین مرحله تا رسیدن به مرحله ی جهانی می باشد. دانش آموزانی که شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی را دارا می باشند می بایست با مراجعه به سایت مربوطه به آدرس oly.medu.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همچنین در صورتی که دانش آموزان و والدین آن ها رضایت داشته باشند ، مدیران مدارس می توانند نسبت به ثبت نام گروهی دانش آموزان از طریق همین سایت اقدام نمایند.

ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی از طریق سایت oly.medu.ir صورت می گیرد. داوطلبان عزیز می توانند از اواخر آذرماه با مراجعه به این سایت نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی ۹۸ – ۹۹

المپیادهای علمی دانش آموزی توسط باشگاه دانش پژوهان جوان که زیرمجموعه رسمی وزارت آموزش و پرورش می باشد ، برگزار می شود. آن دسته از دانش آموزانی که واجد شرایط ثبت نام در المپیادهای علمی دانش آموزی هستند می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام

به نشانی oly.medu.ir ، با در دست داشتن مدارک لازم ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان با توجه به رشته تحصیلی خود می توانند در یکی از المپیادهای علمی ریاضی ، نجوم و اختر فیزیک ، شیمی ، فیزیک ، زیست شناسی ، کامپیوتر ، ادبی ، جغرافیا و سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی شرکت کنند. هم چنین داوطلبانی که واجد شرایط باشند ، قادر خواهند بود تا در بیش از یک رشته علمی ثبت نام به عمل آورند.

زمان و نحوه نام نویسی در سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

المپیادهای علمی در چند مرحله برگزار می شوند و در هر مرحله دانش آموزان از فیلتر آزمون های مختلف چند گزینه ای ، سوالاتی با پاسخ های کوتاه ، تشریحی و عملی می گذرند و در نهایت بهترین های آن ها به تیم ملی المپیاد برای شرکت در المپیاد جهانی راه پیدا می کنند. زمان ثبت نام مرحله اول المپیادها از اواخر آذرماه آغاز می شود و داوطلبان می توانند با پیمودن مراحل زیر ، ثبت نام خود را انجام دهند.

  • مراجعه به سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir
  • در قسمت سمت راست سایت دو نحوه ی ورود به سایت تعریف شده است ، ورود دانش آموزان و ورود مدیران ، در قسمت ورود دانش آموزان ، آن ها می توانند با وارد کردن کدملی و رمز ورود همگام می توانند وارد صفحه ی خود در سامانه ثبت نام شوند.

داوطلبان می بایست برای دریافت رمز ورود همگام ، به مدیر مدرسه خود مراجعه نمایند.

  • پس از ورود به سامانه ، داوطلبان باید نسبت به تکمیل اطلاعات ، بارگذاری مدارک و پرداخت وجه ثبت نام به صورت آنلاین اقدام نمایند.

دانش آموزان پس از مطالعه شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی ، در صورتی که واجد شرایط ثبت نام باشند می توانند با انجام مراحل بالا در سایت مذکور ثبت نام به عمل آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی و شرایط آن می توانید روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…


Source link

برچسب ها
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.