ieltsmsrt & mhletoeflدپارتمان زبانزبان ارشد

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی ۹۸

در این صفحه از جزئیات تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی ۹۸ و ویرایش اطلاعات ثبت نام مطلع می شوید. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی زمان پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان و نمونه دولتی نیز اعلام شد. مطابق با مصوبه جلسه ستاد برگزاری آزمون های مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و نمونه دولتی دوره دوم متوسطه ، به دلیل سیل در برخی از شهرها در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ ، مهلت ثبت نام تا دوم اردیبهشت ۹۸ تمدید شد. والدین گرامی و دانش آموزان عزیز می توانند در مهلت اعلام شده در این صفحه ، برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام نمایند. ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، امکان انجام مراحل از طریق تماس تلفنی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور نیز فراهم است.

زمان تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی ۹۸-۹۹

تغییر زمان برگزاری آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی ، با توجه به مصوبه ستاد برگزاری آزمون های مرکز ملی پرورش استعداهای درخشان و دانش پژوهان جوان، به دلیل بروز سیل در تعدادی از استان ها اعلام شد. آزمون های مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان دوم متوسطه، با تاخیر برگزار می شود. قبلا ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سایت های مجزا برای هر استان انجام میشد. اما با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ادغام شده است. سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی یکسان است. ثبت نام مدارس نمونه دولتی و ثبت نام مدارس تیزهوشان در نشانی زیر انجام می شود:

  click azmoon.medu.ir – سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی

توصیه می کنیم حتما، در انتهای مراحل ثبت نام یا ویرایش ثبت نام، اطلاعات دانش آموز را یادداشت کنید و تا زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۹۸-۹۹ و نمونه دولتی  نزد خود نگه دارید

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی متوسطه دوم

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، به دلیل سیل در برخی از شهرها، تا تاریخ ۹۸/۰۲/۰۲ اعلام شد.

  • زمان پرداخت وجه ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان 

زمان پرداخت وجه ثبت نام ، همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه که یک هفته پیش از برگزاری آزمون تیزهوشان -نمونه دولتی است از طریق سامانه ثبت نام فعال خواهد شد.

  • کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون پذیرش نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان، برای دانش آموزانی فعال می شود که پرداخت خود را کامل انجام داده اند و کد رهگیری پرداخت هزینه را دریافت کرده باشند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه و ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نام با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

  • زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ۹۸

تاریخ و زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ خواهد بود.

ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، امکان انجام مراحل از طریق تماس تلفنی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور نیز فراهم است. والدین گرامی و دانش آموزان عزیز می توانند با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرند.


Source link

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.