پایان نامهفنی مهندسیمعرفی منابع کنکورمهندسی برقمهندسی مکانیکمهندسی هسته ای

تعیین‌تکلیف شرکت‌کنندگان مرحله مصاحبه آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه

Share Button

ارسال پیامک تعیین‌تکلیف برای شرکت‌کنندگان در مرحله مصاحبه آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۹۸

پایگاه خبری اختبار- فرایند ارسال پیامک تعیین تکلیف برای تمام داوطلبان راه‌یافته به مرحله مصاحبه آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه آغاز و وضعیت ایشان (قبولی یا مردودی) مشخص شد.

به گزارش اختبار، در اطلاعیه‌ای که امروز، ۶ فروردین‌ماه، از سوی کمیسیون کارآموزی مرکز وکلای قوه قضاییه منتشر شد چنین آمده است:

با توجه به شیوع کرونا و تحت‌ تأثیر قرار گرفتن برنامه‌ریزی‌های قبلی مرکز، به‌منظور روشن‌کردن وضعیت داوطلبان، کل فرایندهایی که بنا بود در پایان دوره مصاحبه درخصوص ترازگیری از نمرات اساتید انجام گیرد، در انتهای اسفند ۹۸ صورت گرفت.

لذا با توجه به اتمام مصاحبه دو سوم از مجموع داوطلبان دعوت‌شده به مرحله دوم، وضعیت نهایی (اصل پذیرش یا عدم پذیرش) درخصوص غالب داوطلبان مشخص گردید.

پیرو این موضوع، پیامک‌هایی برای کل داوطلبان دعوت‌شده به مرحله مصاحبه ارسال شده است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است:

همچنین افرادی که به مرحله مصاحبه دعوت شده و پیامک درخواست تکمیل اطلاعات نیز دریافت کرده‌اند ولی تاکنون نسبت به ثبت اطلاعات اقدامی نکرده‌اند، ظرف یک‌هفته از تاریخ دریافت پیامک برای تکمیل اطلاعات خود فرصت دارند و در غیراین‌صورت این عدم اقدام به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

قبول‌شدگان علمی هم که به هر دلیل قصد ادامه فرایند و آغاز کارآموزی در مرکز را ندارند می‌توانند ضمن مراجعه به سامانه، انصراف خود را اعلام کنند.

شیوه اعتراض به نتایج مصاحبه بعد از اتمام کل مصاحبه‌ها اعلام می‌شود. در عین‌حال به داوطلبان پیشنهاد شده به جای اعتراض به عدم قبولی، برای آزمون سال بعد تلاش کنند.

داوطلبانی هم که هنوز به مصاحبه دعوت نشده‌اند فعلاً می‌بایست منتظر تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا بمانند.


Source link

برچسب ها
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن بلوک تبلیغات از ما حمایت کنید.